top of page
anna dalszewska_osteopata wrocław_edited.jpg

Anna Dalszewska - osteopatka ginekologiczna i prenatalna

᛫ terapia w ciąży ᛫ osteopatyczny obrót dziecka ᛫ niepłodność ᛫ endometrioza ᛫ operacje ginekologiczne ᛫ bolesne miesiączki ᛫ przygotowanie do ciąży ᛫ wsparcie wywołania porodu

Cześć! Nazywam się Ania Dalszewska, jestem osteopatką ginekologiczną z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w Niemczech i Polsce.

Moja praktyka rozpoczęła się od pracy z pacjentkami onkologicznymi, które po operacjach ginekologicznych zmagały się z obrzękami, bliznami i innymi problemami brzusznymi. Wtedy zrozumiałam, że objawy mogą być subtelne i należy patrzeć na pacjentkę holistycznie. To doświadczenie skłoniło mnie do zgłębienia wiedzy z zakresu osteopatii, co zaowocowało ukończeniem 4-letnich studiów medycyny osteopatycznej w Osteopathie Schule Deutschland.
 

Po wielu latach praktyki postanowiłam otworzyć własny gabinet we Wrocławiu - Osteopomaga - dedykując go zdrowiu kobiet. Specjalizuję się w leczeniu endometriozy, niepłodności oraz problemów związanych z ciążą, oferując holistyczne podejście do zdrowia kobiet.

Mówię po niemiecku 🇩🇪 i po angielsku 🇬🇧

 • Facebook
 • Instagram

W czym Ci pomogę?

Jestem specjalistką w leczeniu endometriozy, problemów podczas ciąży i niepłodności
Pomogę Ci w walce z endometriozą, problemami podczas ciąży, niepłodnością oraz obrocie dziecka do porodu! Trudne przypadki to moja mocna strona!

Leczenie endometriozy:

 • Pomoc w każdym stopniu zaawansowania endometriozy przez pracę nad ruchomością narządów.

 • Przygotowanie do operacji endometriozy, aby przebiegła jak najsprawniej i najefektywniej.

 • Wsparcie w powrocie do zdrowia po operacji endometriozy oraz w podtrzymaniu efektów operacji.

Wsparcie w niepłodności:

 • Pomoc w zajściu w ciążę.

 • Wsparcie w problemach w przebiegu ciąży, takich jak skracanie się szyjki macicy, ból spojenia łonowego, rwa kulszowa, spinanie i twardnienie brzucha/macicy, ból krocza, ból pachwin, drętwienie rąk.

 • Wspomaganie obrotu dziecka do porodu przy ułożeniu miednicowym.

Opieka nad zdrowiem kobiet:

 • Minimalizowanie bólu w obrębie brzucha i miednicy.

 • Przygotowanie do ciąży, szczególnie w przypadku problemów z zajściem w ciążę.

 • Minimalizowanie bolesnego miesiączkowania na podłożu innym niż endometrioza, np. bierne przekrwienie miednicy, bolesne miesiączkowanie wynikające z zaburzeń napięcia w miednicy mniejszej.

Pozostałe usługi Osteopomaga

Każda terapia obejmuje wywiad, testy diagnostyczne definiujące problem, terapię i ułożenie planu działania dopasowanego indywidualnie do każdej pacjentki.

Fizjoterapia uroginekologiczna

180 zł / 50 min

᛫ przygotowanie ciała do ciąży ᛫ terapia po ciąży ᛫ terapia blizn ᛫ nietrzymanie moczu ᛫ bolesne współżycie ᛫ bolesne miesiączki ᛫ trening w ciąży ᛫ trening po urodzeniu ᛫ trening hipopresyjny

Fizjoterapia ogólna

180 zł / 50 min

᛫ fizjoterapia bólu ᛫ biohacking ᛫ drętwiejący nadgarstek ᛫ sztywniejący kark ᛫ ból kręgosłupa ᛫ bóle podczas pracy biurowej ᛫ problemy ze snem ᛫ problemy z koncentracją ᛫ ból kolan ᛫ bóle po kontuzji

Osteopatia ginekologiczna i prenatalna

220 zł / 50 min

᛫ osteopatyczny obrót dziecka ᛫ niepłodność ᛫ endometrioza ᛫ operacje ginekologiczne ᛫ wsparcie wywołania porodu ᛫ operacje onkologiczna ᛫ przygotowanie do In Vitro ᛫ przygotowanie do inseminacji

Nasze terapeutki

Gabinet Osteopomaga tworzą ludzie z pasją, uśmiechem i ciekawością drugiego człowieka.
Każda WASZA historia jest NASZĄ historią!

bottom of page