top of page
Ewa Maj_fizjoterapeutka uroginekologiczna_wrocław.jpg

Ewa Maj - fizjoterapeutka uroginekologiczna

᛫ terapia po ciąży ᛫ terapia blizn ᛫ terapia uroginekologiczna ᛫ nietrzymanie moczu ᛫ bolesne współżycie ᛫ bolesne miesiączki ᛫ trening w ciąży ᛫ trening po urodzeniu

Cześć! Nazywam się Ewa Maj, jestem specjalistką w dziedzinie fizjoterapii uroginekologicznej, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Specjalizuję się w fizjoterapii kobiet, oferując kompleksowe podejście terapeutyczne na każdym etapie życia. Stosuję różnorodne techniki terapii manualnej oraz indywidualnie dostosowane ćwiczenia, aby skutecznie zwalczać dolegliwości, z którymi zwracają się do mnie pacjentki.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu rehabilitacji uroginekologicznej i innych dziedzin. Dzięki temu pracuję zgodnie z najnowszą wiedzą, wykorzystując różnorodne narzędzia terapeutyczne, zapewniając kompleksową opiekę moim pacjentkom.

Mówię po angielsku 🇬🇧.

  • Facebook
  • Instagram

W czym się specjalizuję?

Przygotowanie ciała do porodu i powrót do sprawności po porodzie :)
Przygotuję Twoje ciało do porodu i pomogę wrócić do formy po narodzinach dziecka. Zaopiekuję się rozejściem mięśnia prostego brzucha, blizną po cesarskim cięciu oraz problemami z dnem miednicy.

Jak mogę Ci pomóc?

Zadbam o:

  • Blizna po cesarskim cięciu: Zajmuję się Twoją blizną po cesarskim cięciu, aby proces gojenia przebiegał jak najlepiej.

  • Blizna po urazie i nacięciu krocza: Zapewniam odpowiednią opiekę Twojej bliźnie po urazie i nacięciu krocza przy porodzie siłami natury.

  • Powrót do sprawności po porodzie: Poprowadzę Cię w powrocie do sprawności po porodzie poprzez trening z technikami hipopresji.

Sprawię, że:

  • Bolesne miesiączki: Bolesne miesiączki zelżą lub znikną, przywracając komfort życia.

  • Bezbolesne współżycie: Współżycie przestanie być bolesne, poprawiając jakość Twojego życia intymnego.

  • Redukcja nietrzymania moczu: Nietrzymanie moczu podczas wysiłku minie lub będzie pojawiać się rzadziej.

  • Zapobieganie obniżeniu narządów miednicy: Obniżenie narządów miednicy mniejszej nie będzie postępować, dzięki odpowiedniej terapii i ćwiczeniom.

Pozostałe usługi Osteopomaga

Każda terapia obejmuje wywiad, testy diagnostyczne definiujące problem, terapię i ułożenie planu działania dopasowanego indywidualnie do każdej pacjentki.

Fizjoterapia uroginekologiczna

180 zł / 50 min

᛫ przygotowanie ciała do ciąży ᛫ terapia po ciąży ᛫ terapia blizn ᛫ nietrzymanie moczu ᛫ bolesne współżycie ᛫ bolesne miesiączki ᛫ trening w ciąży ᛫ trening po urodzeniu ᛫ trening hipopresyjny

Fizjoterapia ogólna

180 zł / 50 min

᛫ fizjoterapia bólu ᛫ biohacking ᛫ drętwiejący nadgarstek ᛫ sztywniejący kark ᛫ ból kręgosłupa ᛫ bóle podczas pracy biurowej ᛫ problemy ze snem ᛫ problemy z koncentracją ᛫ ból kolan ᛫ bóle po kontuzji

Osteopatia ginekologiczna i prenatalna

220 zł / 50 min

᛫ osteopatyczny obrót dziecka ᛫ niepłodność ᛫ endometrioza ᛫ operacje ginekologiczne ᛫ wsparcie wywołania porodu ᛫ operacje onkologiczna ᛫ przygotowanie do In Vitro ᛫ przygotowanie do inseminacji

Nasze terapeutki

Gabinet Osteopomaga tworzą ludzie z pasją, uśmiechem i ciekawością drugiego człowieka.
Każda WASZA historia jest NASZĄ historią!

bottom of page